מתכננים אירוע? תכירו את הדי ג'יי שלכם!

החבילה הכי משתלמת. נקודה!

החבילה כוללת:

תקליטן לאירועים
תקליטן לאירועים

press to zoom
מוסיקה לאירועים
מוסיקה לאירועים

press to zoom
תקליטן לאירועים
תקליטן לאירועים

press to zoom
תקליטן לאירועים
תקליטן לאירועים

press to zoom
1/6

די ג'יי לאירוע מחברת WE RAVE

הגברה עוצמתית  

תאורת מסיבות ואפקטים

מוזיקה לפי הסגנון שלכם

החל מ - 1,800 ש"ח כולל מע"מ*

*יתכנו הנחות/תוספות במחיר הסופי בהתאם ל: תאריכים מיוחדים, מיקום האירוע ומרחק נסיעה.

* המחיר הוא לאירוע עד 100 מוזמנים. 

הכי טוב להשאיר לנו פרטים! מבטיחים לחזור ממש מהר ...

Thanks! Message sent.

  • White Instagram Icon

די ג'יי לאירוע בלתי נשכח

ללא ספק יש לא מעט נותני שירותים שהופכים כל אירוע לאירוע מיוחד, משמח ובלתי נשכח. הרי אי אפשר בלי אוכל טוב, בלי שהבטן רגועה ובלי אורחים שמסתובבים בין עמדות של הקייטרינג. אי אפשר גם בלי צילום איכותי שיתעד את האירוע מכל זווית כדי שיהיה מה להראות לנכדים. גם אי אפשר בלי עיצוב מדויק, יפה ומיוחד בשביל שהמקום יהיה לא פחות ממדהים, אבל יותר מהכול, אי אפשר בלי מוזיקה טובה, בלי מוזיקה מתאימה וכזו שתגרום למוזמנים או לפחות לרובם לקפוץ משמחה. בשביל שזה יקרה צריך לבחור די ג'יי לאירוע, די ג'יי עם ניסיון וברמה גבוהה  שייקח את האירוע ויעשה אותו לאירוע מיוחד במינו. הנה כמה דברים חשובים על די ג'יי לאירוע.

הכי טוב להשאיר לנו פרטים! מבטיחים לענות ממש מהר ...

Thanks! Message sent.

שמתם לב מתי השיר התחלף?


יש קריטריונים שונים לבחירת דיג'יי לאירוע, די ג יי שייקח את האירוע כמה רמות למעלה. אחד הפרמטרים הוא המעבר בין שיר לשיר, או יותר נכון, אי תשומת הלב למעבר בין שיר לשיר. מה זה אומר? דיג'יי לאירוע מקצועי ואיכותי יידע לנגן את המוזיקה שלו ולעבור בין שירים בלי שתשימו לב לכך. למה זה חשוב? כי דיג'יי לאירוע חייב לשמור אתכם ובעיקר את המוזמנים שלכם עם אנרגיות גבוהות. הוא לא יכול להרשות לעצמו ולרוקדים להוריד קצב כי ברגע שזה קורה, רחבת הריקודים מתחילה להתרוקן.


התאמה לסגנונות שונים
 

הגאונות של דיג'יי לאירוע היא היכולת שלו להתאים את עצמו לסוג הקהל. מה לעשות אבל אם זהו קהל מבוגר ברובו, לא תתאים לו מוזיקה צעירה מידי. אם זה הפוך, מהר מאוד הצעירים יעזבו את הרחבה. די ג יי לאירוע הוא עם הרבה כוח בידיים, הוא שולט בקצב האירוע ויכול להחליט לאיזה כיוון לקחת אותו.
האם התקליטן מכיר את האולם?
עוד פרמטר חשוב שיש לקחת בחשבון כשמחפשים דיג'יי לאירוע שינגן באירוע. כדאי לבדוק איתו אם הוא כבר ניגן בעבר באולם בו מתקיים האירוע, ואם הוא לא חדש בתחום והאולם לא נפתח לאחרונה, סביר להניח שהוא כבר מכיר אותו. למה זה חשוב? כי יידע טוב יותר איפה להתמקם, הוא יידע איך לכוון את הסאונד ואיך להפוך את האירוע לכזה שלא יישכח עוד זמן רב בזכות המוזיקה שמתנגנת בו.

 

רוצים לשמוע עוד על דיג'יי לאירוע? צרו איתנו קשר לקביעת פגישה במשרד שלנו בתל אביב. WE RAVE דיגי שחק ארבל