הגברה ותאורה איכותיים 

הכרחיים להצלחת החתונה

סגרתם חתונה באולם המושלם, עם האוכל המושלם והדיג'יי המושלם. אבל מה עם התאורה וההגברה? באולמות האירועים גובים תשלום לא קטן על ההגברה והתאורה הקבועה במקום שנעה בין 4000 - 8000 שקלים. אך האם ההגברה שקיבלתם במסגרת העסקה היא איכותית וחזקה מספיק?

והתאורה ששילמתם עליה, מי מפעיל אותה במהלך המסיבה? 

לא ידעתם, אבל התאורן שלכם לא פחות חשוב מהדיג'יי שלכם. 

צילום: WE RAVE 

דיג'יי: שחק ארבל 

באולמות האירועים מוכרים לנו את ההגברה והתאורה שמותקנים במקום במחירים גבוהים מאוד ואנחנו מתעצלים לשאול שאלות רלוונטיות. שניה לפני שאתם סוגרים מקום בקשו מהתקליטן שבחרתם לחתונה שלכם חוות דעת על ההגברה. לא משנה כמה טוב הדיג'יי שבחרתם לחתונה שלכם יהיה לו קשה להרקיד אם הסאונד של המקום לא איכותי. דיג'יי ללא הגברה איכותית זה בערך כמו רכב ללא גלגלים. הגברה ברמה גבוהה חשובה לא פחות מכל דבר אחר בחתונה בישביל מסיבה שתימשך עד הבוקר.

 

אז מה חשוב לבדוק לפני שסוגרים עם האולם שלכם תשלום על ההגברה?

  1. ללכת ולשמוע ולעמוד במרכז הרחבה. ולוודא שיש סאב וופר לתדרים הנמוכים.

  2. לשמוע את ההגברה בווליום גבוה ולשמוע אם היא לוא צורמת באוזניים מערכות הגברה לחתונה איכותיות ישמעו נקי גם בווליום גבוהה.

  3. הרבה גני אירועים בשעה מסויימת מבקשים מהתקליטן להנמיך כי זה מפריע לשכנים מסביב, או פשוט מורידים את הסאב וופר באישהו שלב והרי שלא יכתבו לכם את זה בחוזה. 

  4. להתייעץ עם הדיג'יי שלכם אם בכלל שווה לקחת ההגברה של המקום או שהוא יכול להביא הגברה איתו איכותית יותר במחיר נמוך יותר. 

תאורה לחתונה חשובה בערך כמו התקליטן לחתונה שבחרתם:

התאורן בחתונה שלכם אחראי על הפעלת כל מערכות התאורה לריקודים ולקבלת הפנים.

מהנסיון שלנו שווה לבדוק מי התאורן שלכם ולהיפגש גם איתו לפני החתונה. התאורה היא בעצם האוירה בחתונה שלכם. אם התקליטן שבחרתם לחתונה שלכם מנגן עכשיו מוזיקה שמחה הרי לא הגיוני שיהיו צבעים עצובים כמו כחול וסגול. ואם הדיג'יי לחתונה שלכם מנגן עכשיו מוזיקה אלקטרונית מקפיצה אתם תרצו שכל המנורות ירקדו ויעשו אוירה של מועדון. במידה והתאורן של אולם האירועים שבחרתם "נרדם" בשמירה כי לא ממש חשובה לו החתונה שלכם (שזה קורה המון) אין ספק שלא תגיעו למקסימום אוירה במסיבה. תאורן גם קובע בדרכים שלו מתי מסתיים האירוע אם הוא עושה אור גבוהה מדי האנשים יתחילו להבין שהולכים הבייתה ואם הוא לא יהיה מסונכרן עם הדיג'יי לחתונה שלכם סתם פספסתם את המערכת היקרה ששילמתם עליה.

ההמלצה שלנו היא לוודא שהתאורן לא זז מהעמדה שלו כל הערב. ולבקש לראות איך הוא מפעיל את התאורה במקום. להגיד למנהל האירוע שלכם שזה עניין שחשוב לכם ולפעמים טיפ קטן בתחילת הערב לתאורן יהיה שווה הרבה לאוירה ברחבה. 

רוצים לשמוע עוד על תאורה והגברה למסיבה שלכם? צרו איתנו קשר לקביעת פגישה במשרד שלנו בתל אביב. WE RAVE