מתכננים מסיבה? תכירו את התקליטן שלכם!

החבילה הכי משתלמת. נקודה!

החבילה כוללת:

תקליטן לאירועים
תקליטן לאירועים

press to zoom
מוסיקה לאירועים
מוסיקה לאירועים

press to zoom
תקליטן לאירועים
תקליטן לאירועים

press to zoom
תקליטן לאירועים
תקליטן לאירועים

press to zoom
1/6

תקליטן למסיבה מחברת WE RAVE

הגברה עוצמתית  

תאורת מסיבות 

מוזיקה לפי הסגנון שלכם

החל מ - 1,800 ש"ח כולל מע"מ*

*יתכנו הנחות/תוספות במחיר הסופי בהתאם ל: תאריכים מיוחדים, מיקום האירוע ומרחק נסיעה.
* המחיר הוא לאירוע עד 150 מוזמנים. 

הכי טוב להשאיר לנו פרטים! מבטיחים לחזור ממש מהר ...

Thanks! Message sent.

  • White Instagram Icon

איך מוצאים תקליטן למסיבה בבית

אם החלטתם לעשות מסיבה בבית, כל מסיבה שהיא, יש לכם לא מעט עבודה. אתם צריכים שהבית ייראה כמו שצריך, צריכים לדאוג לאוכל, צריכים לדאוג לתפאורה וצריכים לדאוג כמובן למוזיקה. המוזיקה היא זו שתקפיץ את המוזמנים, היא זו שתעשה מהמסיבה מסיבה שמחה ובשביל שזה יקרה צריך תקליטן למסיבה בבית. כן, תקליטן לא מגיע רק לאולמות ולמועדונים אלא לכל מקום בו מתקיימת מסיבה, בין אם היא במקום סגור או בחוץ, בטבע, ואם המסיבה היא בבית, תקליטן למסיבה בבית הוא זה שיגרום לכך שהיא תהיה מקפיצה ואנרגטית. רגע לפני שאתם סוגרים אירוע אתם צריכים לדעת איך מוצאים תקליטן למסיבה בבית, כזה שיתאים לאירוע שלכם.

הכי טוב להשאיר לנו פרטים! מבטיחים לענות ממש מהר ...

Thanks! Message sent.

איזה ציוד הוא מביא איתו?


תקליטן למסיבה בבית הוא קודם כל זה שיכניס בה מוזיקה, אך הוא יכול להיות גם הופעה בפני עצמה. תקליטן למסיבה בבית צריך להיות עם ציוד חדיש, ציוד עדכני וכמובן איכותי. יש תקליטנים שמתקלטים עם מסכי וידאו ענקיים כך שכשהשיר מושמע רואים גם את הזמר ששר איתו, יש כאלו שמשלבים לייזרים בתקלוט שלהם, יש תקליטנים שמספקים תותחי קור, קונפטי ועוד שלל אטרקציות... כמובן שלא כל אטרקציה ולא כל ציוד מתאים לכל בית ותלוי על איזה גודל של חלל מדובר או האם המסיבה היא בחצר, ועל כל אלו צריך לדון עם תקליטן למסיבה בבית שאמור להיות עם הניסיון הדרוש כדי שהאירוע יצליח.


הניסיון עושה את ההבדל...


אז מה צריך שיביא עימו תקליטן למסיבה בבית? קודם כל כמובן את הציוד הדרוש, אך מעבר לכך הוא צריך להביא עימו ניסיון. איזה ניסיון? ניסיון בניגון סוגים שונים של מוזיקה, כמה שיותר סגנונות שמתאימים לכמה שיותר קהלים. הוא צריך לדעת גם להתאים את עצמו ולהגיע עם מגוון רחב ככל שניתן, והיום בעידן הדיגיטלי אין שום סיבה שזה לא יקרה ואין שום סיבה שאותו תקליטן למסיבה בבית לא יהיה עם כל האופציות פרושות לפניו.
עם דיג'יי טוב ועם קהל שמשתף פעולה וקם לרקוד, לשמוח וליהנות, גם מסיבה בבית יכולה להיות מסיבה בלתי נשכחת.

 

רוצים לשמוע עוד על תקליטן למסיבה בבית? צרו איתנו קשר לקביעת פגישה במשרד שלנו בתל אביב. WE RAVE דיגי שחק ארבל