חתונה הפוכה ומוסיקה לאירועים איך עושים את זה נכון

הטרנד החם ביותר היום בענף החתונות הוא חתונה הפוכה מהרבה סיבות. לזוגות נמאס כבר מהחתונות השגרתיות והדומות וכולם מנסים להיות שונים ומיוחדים. כשמארגנים חתונה הפוכה חשוב לשים לב למוסיקה שמנגנים במהלך הערב. חתונות הפוכות בדר"כ קורות

באירוע שישי בצהריים בגלל שישנם זוגות שמעדיפים שהחתונה תימשך מהצהריים אל תוך הלילה. אז מה נכון לבחור מבחינת מוסיקה לאירועים ואיך דיג'יי בונה נכון את הערב הארוך הזה? אז ככה: 

תמונה: WE RAVE - דיג'יי שחק ארבל 

תקליטן לחתונה

קודם כל בואו נבין מה זו חתונה הפוכה ולמה אנחנו צריכים לתכנן אותה מבחינת מוזיקה.

סדר בחתונה הפוכה:

 

  1. קבלת הפנים משולבת עם המנות העיקריות שכבר מוגשות. זה אומר שהאורחים שמגיעיפ לחתונה כבר יכולים לשבת לאכול מנה עיקרית בלי לחכות אליה. אין מנות ראשונות ואין מנות לקבלת הפנים. המזנונים פתוחים כל הזמן ואנשים כבר יכולים להתיישב לאכול

  2. זמן האוכל בחתונה הפוכה הוא כ-שעתיים.

  3. לאחר מכן קורה טקס החופה.

  4. ואז מתחילים הריקודים ללא הפסקה! 

 

מבחינת המוסיקה זה אומר שהדיג'יי לחתונה שלכם צריך לנגן כשעתיים של מוזיקת קבלת פנים.

כדי לא לשעמים את האורחים חשוב שהמוזיקה תהיה אנרגטית ושמחה ואפילו תוביל אנשים לרקוד מעט בעמידה. אך חשוב לזכור שזה גם משולב במנות העיקריות אז המוזיקה חייבת להיות בווליום נמוך כדי שכולם יוכלו לאכול בכיף. 

תקליטן לחתונה באירוע מהסוג הזה צריך לבנות בעצם את מוזיקת הרקע כך שתתפתח לאט לאט ובסופה זה אמור להוביל לחופה וריקודים. קורה לפעמים בחתונות הפוכות שהקהל כבר מתחיל לרקוד קצת. חשוב שהדיג'יי לחתונה שלכם לא יתלהב יותר מדי וייקח את הריקודים האלו למקום גבוהה מדי.

האוירה צריכה להיות אורינטלית מסוגננת ושונה. זה בעצם המקום להשתולל עם המון סגנונות מוזיקה כי אנחנו לא באמת באים עכשיו להרקיד עם מיינסטרים רגיל. חתונה הפוכה היא כיפית אם רק בונים אותה נכון מבחינה מוזיקלית. אם לא מעניין מבחינת המוזיקה הקהל שלכם יכול להשתעמם ולאבד אנרגיות עד הריקודים. 

בחתונה הפוכה ללא ספק יש הרבה יותר אנרגיות מחתונה רגילה. אם תבחרו דיג'יי נכון זה יכול להיות אירוע שכולם יזכרו אותו ככיף לא נורמלי. 

חתונה הפוכה ומוסיקה לאירועים הם שילוב חשוב ואנו ממליצים לכם להתייעץ איתנו על בניית הערב.

רוצים לשמוע עוד על שילוב חתונה הפוכה ומוסיקה לאירועים? צרו איתנו קשר לקביעת פגישה במשרד שלנו בתל אביב. WE RAVE דיג'יי שחק ארבל