מתכננים מסיבת פורים? תכירו את הדיג'יי שלכם!

החבילה הכי משתלמת. נקודה!

החבילה כוללת:

תקליטן לאירועים
תקליטן לאירועים

press to zoom
מוסיקה לאירועים
מוסיקה לאירועים

press to zoom
תקליטן לאירועים
תקליטן לאירועים

press to zoom
תקליטן לאירועים
תקליטן לאירועים

press to zoom
1/6

דיג'יי לפורים מחברת WE RAVE

הגברה עוצמתית  

תאורת מסיבות ואפקטים

מוזיקה לפי הסגנון שלכם

החל מ - 2,500 ש"ח כולל מע"מ*

*יתכנו הנחות/תוספות במחיר הסופי בהתאם ל: תאריכים מיוחדים, מיקום האירוע ומרחק נסיעה.

* המחיר הוא לאירוע עד 100 מוזמנים. 

הכי טוב להשאיר לנו פרטים! מבטיחים לחזור ממש מהר ...

Thanks! Message sent.

  • White Instagram Icon

הכול על דיג'יי למסיבת פורים

די ג'יי למסיבת פורים חייב להיות מקצוען. מסיבת פורים היא המסיבה הכי צבעונית בשנה והיא נמשכת כשלושה שבועות. יש כאלה שמעדיפים לחגוג מסיבת פורים לא בערב פורים עצמו. כשסוגרים די ג'יי תקליטן למסיבת פורים חייבים לדעת שזאת התקופה הכי עמוסה בשנה וצריך לסגור תקליטן למסיבת פורים כמה שיותר מהר. די ג'יי למסיבת פורים מגיע עם הגברה ותאורה וכמובן מוזיקה כיפית ומקפיצה, בכל זאת זה פורים. בבחירה של די ג'יי תקליטן לפורים צריך לוודא שיש הרבה ניסיון עם מגוון סוגי קהלים ולוודא שלתקליטן שבחרתם יש המלצות מוכחות כדי ג'יי למסיבה ובפרט מסיבות פורים.

הכי טוב להשאיר לנו פרטים! מבטיחים לענות ממש מהר ...

Thanks! Message sent.

דברים שחשוב לקחת בחשבון


מסיבות פורים הם בדרך כלל משלבות קהל מגוון מהמבוגרים עד הצעירים ביותר. הדי ג'יי חייב לדעת שבגלל שהקהל מאוד מגוון המוזיקה חייבת להתאים לכולם. אפשר גם לסגור עם די ג'יי למסיבת פורים שיתחיל את הערב עם מוזיקה למבוגרים ובשעה מאוחרת יותר יעבור למוזיקה לקהל הצעיר. בנוסף אפשר לעשות הפרדה ולהביא תקליטן למסיבות פורים שיתחיל את הערב ובנוסף עוד דיג'יי לערב פורים שימשיך אותו עם מוזיקה שונה. שימו לב שהדיג'יי שלכם הוא לא צעיר מדי או מבוגר מדי כדי שלא יהיה קיצון במוזיקה שהוא מנגן. 


להפעיל את הקהל ולדבר איתו


דיג'יי למסיבות פורים צריך גם לדעת להנחות את הערב. בגלל שיש הרבה תחרויות תחפושות במהלך ערב פורים, תקליטן למסיבת פורים צריך לדעת להנחות את הערב בצורה כיפית. ולשים את השירים הנכונים לכל תחפושת. לכן חשוב לוודא שהדיג'יי שלכם מגיע עםפ מאגר שירים ענק ועדכני שיתאים לערב פורים. בנוסף חשוב לוודא שתקליטן שלכם מגיע עם הגברה מתאימה לכמות האנשים ותאוהר שהיא מספיקה לקהל גדול. אצלנו התקליטנים לערב פורים מגיעים עם תאורה מאוד מושקעת הכוללת אולטרה סגול כדי שכל התחפושות יבלטו. 

צרו איתנו קשר לקבלת עוד פרטים... 

 

רוצים לשמוע עוד על דיג'יי למסיבות פורים? צרו איתנו קשר לקביעת פגישה במשרד שלנו בתל אביב. WE RAVE דיגי שחק ארבל