איך מורכב מחיר די ג'יי לחתונה? 

כשיוצאים למסע בחירת הדי ג'יי לחתונה שלכם, תמיד עולה אותה השאלה: האם דיג'יי יקר יותר טוב מדיג'יי זול? לא תמיד נוכל לענות על השאלה הזאת בצורה מלאה ומדויקת, אבל ברוב המקרים די ג'יי לחתונה יקר מרשה לעצמו לגבות סכום גבוהה כי הביקוש אליו גבוהה וכיוצא מזאת הוא לא דואג אם התאריך יסגר או לא. לעומת זאת לפעמים תגלו שהדי ג'יי שלכם עובד עם אולמות ומפיקים כדיג'יי מומלץ, ולהם הוא נותן דווקא מחיר הרבה יותר נמוך על אותו התאריך בדיוק! מעניין ... 

צילום: WE RAVE

אצלנו הלקוחות תמיד קיימת ההרגשה שאם נשלם על מוצר ביוקר נוכל להיות בטוחים שקיבלנו מוצר איכותי וטוב יותר. ברוב המקרים זה נכון מאוד אבל תמיד יש את התחום האפור שאותו אנחנו רוצים לנסות להבין ושם למצוא את המוצר היקר ביותר והאיכותי ביותר במחיר האטרקטיבי ביותר. 

בענף החתונות בישראל יש סדר די קבוע של בחירת ספקים וגם דיג'יי לחתונה שלכם.

לפי הסדר הבא:

 1. אולם לחתונה או מפיק לחתונה

 2. צלם לחתונה

 3. די ג'יי לחתונה 

 4. אטרקציות לחתונה

 5. עיצוב לחתונה

כשמגיעים לאולם החתונות או למארגני החתונות (המפיקים), תמיד יציגו לנו את רשימת הספקים המומלצים שקיימת אצלם שאתם יכולים לקחת כחלק מדיל או חבילה משתלמת בשביל האירוע שלכם.

כשדיג'יי לחתונה נמצא ברשימת המומלצים אצל מפיקים או גן אירועים המחירים שהוא מקבל מהאולם או מהמפיק עבור אירוע נעים באיזור ה-1500 - 3000 שקלים לערב. אז איך זה הגיוני שנפגשנו עם הדי ג'יי לחתונה שלנו והוא נתן לנו מחיר של יותר מ-6000 שקלים ודרך האולם או המפיק קיבלנו את אותו הדיג'יי ב-3000?

כמה דרכים שבהם תוכלו לדעת ששילמתם את המחיר הנכון עבור הדיג'יי לחתונה שלכם:

 1.  די ג'יי מנוסה ואיכותי לחתונה יודע שרוב קהל הלקוחות שלו מגיע מהמלצות "פה לאוזן" ודרך חתונות שהוא תיקלט בהן ופשוט הזוג אהב את המוזיקה הסגנון והסטייל ומעוניין בו גם לחתונה שלו. תמיד טוב להתייעץ ולשאול את הזוג שבחר בדיג'יי לחתונה כמה הם שילמו עבור הדיג'יי ודרך מי הם הגיעו אליו. 

 2. שימו לב שבעונת החתונות, די ג'יי לחתונה אוטומטית יגבה יותר מחתונה שהיא לא בעונה. למשל דיג'יי לחתונה בחודש יוני יגבה תשלום גבוהה יותר מדיג'יי לחתונה בינואר. לכן אם החתונה שלכם היא לא בעונה תמיד אפשר לנסות להתמקח על המחיר. 

 3. היום בשבוע שאתם מתחתנים בו גם יש לו השפעה על המחיר. דיג'יי לחתונה ביום חמישי יקר יותר מדיג'יי לחתונה ביום ראשון. לכן אם החתונה שלכם תהיה בתחילת השבוע נסו לבקש הנחה מהדיג'יי שלכם.

 4. אם הדיג'יי שלכם מומלץ באולם אירועים בחברת ארגון חתונות גדולה, הוא בטוח גובה הרבה פחות ממה שהוא יציע לכם בפגישה פרטית. לכן שווה לציין לדיג'יי שלפניכם שאם הוא מומלץ בחברה הפקה גדולה שתשמחו לקבל את אותה ההנחה שהוא נותן גם להם. או שפשוט תקחו אותו דרך חברות ההפקה.  

 5. בכל זאת קיים תמיד הבדל בין די ג'יי יקר לדיג'יי זול. דיג'יי שגובה מחירים זולים לרוב הוא דיג'יי שאין לו הרבה ביקוש והוא פשוט רוצה לסגור כמה שיותר אירועים. מחיר יקר או זול, אין מה לעשות, מעיד על איכות. לא תאמינו, די ג'יי לחתונה זול גובה מחיר זול כי הוא רוצה להישמע אטרקטיבי יותר. יש גם להיזהר מדיג'יי לחתונה שהציע לכם מחיר גבוהה ופתאום מוכן לעשות הנחה מטורפת רק כדי שתסגרו איתו. 

 6. אם אתם מתחתנים זריזים ותכננתם חתונה חודש קדימה, אתם ללא ספק יכולים לדרוש הנחה מהמחיר המלא. די ג'יי שיש לו תאריך פנוי חודש קדימה מוכן וחייב לעשות הנחה שכן לזוג שלו יש כוח קניה והוא יעדיף לעבוד בתאריך הזה מאשר לשבת בבית.  

רוצים לשמוע עוד על מחיר עבור דיג'יי לחתונה שלכם? צרו איתנו קשר לקביעת פגישה במשרד שלנו בתל אביב. WE RAVE