תקליטן לחתונה בתל אביב

כשבוחרים תקליטן לחתונה בתל אביב, ברוב המקרים הזוגות המתחתנים לא מצליחים להבדיל בין מוזיקה של מועדון שווה בתל אביב, לבין מוזיקה לחתונה. לפעמים המוזיקה שאנחנו הכי רוצים לשמוע היא לא הכי מתאימה לערב החתונה שלכם. תזכרו שהאורחים שהוזמנו לחתונה הם לא בלייני המסיבות של תל אביב ולכן הם לא יאהבו את כל סגנונות המוזיקה ולהיפך. אז מה עושים? משלבים!  

התקשרו או השאירו פרטים ונחזור אליכם:

Thanks! Message sent.

IMG_0021[1].JPG

כדיג'יי לחתונה אני שומע הרבה מזוגות שהם היו רוצים מוזיקה לחתונה שלהם ממש כמו במועדונים שהם מבלים בהם בתל אביב. רק הבעיה שהרבה מהאורחים שלהם לא היו אף פעם באף מועדון בתל אביב והם אינם מכירים את המוזיקה שמתנגנת שם. לכן מומלץ להבין שתקליטן לחתונה מקצועי תמיד ידבר איתכם ויסביר על ההבדל בין הבליינים של המסיבה שאתם כל כך אוהבים בתל אביב לבין הקהל בחתונה התל אביבית שלכם. 

כמה דרכים שבהם תקליטן לחתונה בתל אביב דואג שכל האורחים יהנו מהמוזיקה: 

  1.  תקליטן לחתונה מקצועי מבין שהקהל הישראלי (ברובו) חסר סבלנות ומצביע ברגליים במהירות. לכן מומלץ וחשוב מאוד שכשמנגנים סגנון מסוים, למשל רוקנרול למבוגרים, לא להיתקע שם יותר מדי ואם מתאפשר אז לפזר את השירים בצורה חכמה במהלך הערב כדי לא לאבד את קהל הצעירים. ואותו דבר לגבי מוזיקה אלקטרונית בחתונה לקהל צעיר.    

  2. קיימת מוזיקה חדשה שגם מבוגרים מאוד מתחברים אליה וחושבים שהיא טובה. בארץ שלנו המבוגרים שומעים מוזיקה חדשה ברכב בבית ודרך היוטיוב. תקליטן לחתונה יודע ומכיר את השירים החדשים שמגניבים למבוגרים ואת השירים הישנים והקלאסיים שמגניבים גם לצעירים ובכך ליצור רצף של מוזיקה שכולם מתחברים אליו.

  3. תקליטנים לחתונות לרוב לא בוחרים את הגרסאות הנכונות של השירים לניגון בחתונה. תקליטן לחתונה מקצועי מבין שמומלץ לבחור גירסא יותר עדינה לנגן בחתונה לפחות בתחילת הערב ואח"כ אפשר להתפרע עם רמיקסים שיותר מתאים למסיבות בתל אביב. 

  4. שיטת ה"מאשאפים". ישנם המון שירים חדשים שאם אני אקח את את האקפלה שלהם (רק את הזמר ששר) וישלב על שיר אולדסקול ישן (רק המנגינה) תיווצר הרמוניה מושלמת בין השניים וככה הרחבה תהיה מופתעת מהשילוב של שיר ישן עם שיר ממש חדש לצעירים. תקליטן לחתונה בתל אביב דואג לבחור את המשאפים הנכונים ולעשות בהם שימוש חכם במהלך הערב כדי להחזיק את רוב הקהל ברחבה כמה שיותר. 

  5. מעברים נכונים בין הסגנונות והשירים מאוד חשובים לערב שעמוס במוזיקה כמו חתונה בתל אביב. אם הקהל יקבל מהדיג'יי מעבר לא נכון בין השירים אפרש בקלות לפספס את האנרגיה ברחבה ולעצור את כל הרצף של הערב. לכן חשוב שתקליטן לחתונה ידע לעבור בצורה מהירה חלקה ונעימה בין סגנונות השירים על מנת ליצור רצף מוזיקלי שרק יעלה את האנרגיות ולא יוריד אותם. מומלץ לתקליטן לחתונה להכין אפילו מראש באולפן המקצועי מעברים איכותיים בין סגנונות מוזיקה על מנת לשמור על תחושת הרצף והריקודים של הרחבה. 

רוצים לשמוע עוד על איך תקליטן לחתונה בתל אביב מקצועי מרקיד בטירוף את כל סוגי הקהלים בחתונה שלכם?  צרו איתנו קשר לקביעת פגישה במשרד שלנו בתל אביב. WE RAVE

תקליטן לחתונה